Gimnazjum Nr 10 im. T. Kościuszki   ul. Partyzantów 10A   35-234 Rzeszów   tel. 17 748 27 70   NIP 813 30 08 430

MEN KO PCEN OKE UW UM CKE

Dzisiaj jest roku

Strona główna

Klasa 1b w parku trampolin FLY PARK

 

Dzień 13 grudnia był dla klasy 1b dniem pełnym zabawy i niesamowitych wrażeń. Wraz z wychowawczynią p. Iwoną Drzał udaliśmy się na wycieczkę do parku trampolin FLY PARK.  Wyjście było wygraną w konkursie na ilość polubień strony nowootwartego parku na stronie Facebooka. Nasza klasa zdobyła prawie 300 polubień wygrywając lekcję wf-u w parku trampolin. Wyjście było jednocześnie naszym prezentem mikołajkowym.

 

Po dotarciu na miejsce przebraliśmy się w sportowe stroje i skarpetki antypoślizgowe, a następnie profesjonalna obsługa zajęła się nami objaśniając nam zasady korzystania z atrakcji. Potem była rozgrzewka i w końcu ... próbowaliśmy swoich umiejętności w skokach na trampolinach wykonując w powietrzu przeróżne ewolucje. Wiele zabawy było w basenie z piankami, do którego wskakiwaliśmy jak na wielką miękką pierzynę.

 

Godzina minęła błyskawicznie. Park dał nam wiele możliwości ruchu i zabawy. Szaleństwo w parku zagwarantowało nam wyładowanie emocji

i nabór pozytywnej energii. Zmęczeni, ale zadowoleni udaliśmy się jeszcze do McDonalda. Każdy zamówił dla siebie coś dobrego, a potem długo, długo rozmawialiśmy i zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

         

 Wikipedia Onet WP Google Interklasa Gimnazjum.pl Interia

 Napisz do nas

Strona główna