im. Tadeusza Kościuszki

Partyzantów 10A  35-234 Rzeszów   tel. +17 748 27 70  NIP 813 30 08 430

Dzisiaj jest roku

Świetna postawa naszych tenisistek i tenisistów!!!!

Świetnie zaprezentowali się reprezentanci naszego gimnazjum w mistrzostwach Rzeszowa w tenisie stołowym.

Dziewczęta w składzie: Monika Skrabalak, Magdalena Piątek,  Patrycja Krupa wywalczyły trzecie miejsce w miejskiej „Gimnazjadzie”. Podopieczne pana Artura Kaplity w meczu o brązowy medal pokonały drużynę Gimnazjum Nr 2  3:1.

Jeszcze lepiej wypadli chłopcy, którzy zdobyli pierwsze miejsce.  Reprezentanci Gimnazjum Nr 10  w składzie: Konrad Broda, Albert Czyż i Dominik Bednarczyk w pokonanym polu pozostawili 13 zespołów. Podopieczni pana Jerzego Motyki w meczu finałowym nie dali szans drużynie Gimnazjum Nr 8 wygrywając 3:1.

Nasi chłopcy dnia 28 listopada będą reprezentować Rzeszów w zawodach na szczeblu rejonowym.