|
Gimnazjum Nr 10 w Rzeszowie im. Tadeusza Kościuszki
|
|
Partyzantów 10A 35-234 Rzeszów tel. +17 748 27 70 NIP 813 30 08 430 |
Dzisiaj jest roku |
|
Klasa 1a ( z ukierunkowaniem na zainteresowania przyrodnicze ) 1. Cebula Weronika 2. Cieśla Mateusz 3. Ciura Katarzyna 4. Chmiel Gabriela 5. Faryniarz Daniel 6. Janusz Mateusz 7. Jędrzejak Stefan 8. Koguc Maciej 9. Kołodziej Adam 10. Krzeszowiec Karol 11. Kustra Karol 12. Micał Agnieszka 13. Paluszak Paulina 14. Pasternak Krystian 15. Pubrat Adrian 16. Rejman Mateusz 17. Rozmus Dawid 18. Rykała Joanna 19. Sitko Dariusz 20. Sowa Krzysztof 21. Szlachta Weronika 22. Wilga Kaludia 23. Wołk Aleksandra 24. Wójcik Sylwia 25. Ziobro Dawid
Klasa 1b
( z ukierunkowaniem na zainteresowania językowe ) 1.
Bis
Justyna 2.
Binduga
Tomasz 3.
Cecuła Kamil 4.
Chudy
Arkadiusz 5.
Dąbal Alicja 6.
Jaskuła
Edyta 7.
Kamyk Dorota 8.
Kołodziej
Maciej 9.
Kot Justyna 10.
Kwaśniewska
Adrianna 11.
Kucharski
Andrzej
12.
Kuś
Aleksandra 13.
Marszałek
Adrianna
14.
Molenda Małgorzata 15.
Owsianik
Marcin 16.
Owsiany Karol 17.
Pasterczyk
Katarzyna 18.
Polny Przemysław 19.
Szala Maciej 20.
Szyszka
Bernadetta 21.
Tomaka Michał 22.
Trzaska
Magdalena 23.
Wasielewska
Kamila 24.
Wdowik
Krzysztof 25.
Wołowiec
Gabriela 26.
Woźny
Karolina
Klasa 1c
( z ukierunkowaniem na zainteresowania
informatyczne ) 1.
Bargiel Paweł 2.
Czochara Andrzej 3.
Czubak Bartłomiej 4.
Darocha Damina 5.
Draus Adrian 6.
Dziadosz Marcin 7.
Gieroń Paweł 8.
Głowiak Kamil 9.
Hundz Kamil 10.
Janik Adam 11.
Jezowit Batrosz 12.
Kisilewicz Paweł 13.
Kogut Mateusz 14.
Kołodziej Mateusz 15.
Lis Hubert 16.
Maciejczyk Adrian 17.
Mizgała Maciej 18.
Popielarz Maciej 19.
Rojek Maciej 20.
Sawicki Konrad 21.
Serafin Daniel 22.
Stec Szymon 23.
Sówka Jankub 24.
Walaszek Mateusz 25.
Wróbel
Patryk
26.
Ziobro Paweł
Klasa 1d
( z ukierunkowaniem na zainteresowania sportowo – taneczne
)
1.
Bassara
Grzegorz 2.
Bryda Dawid 3.
Chmaj Ewelina 4.
Dyderska
Nikola 5.
Groszek
Paulina 6.
Haber Jarosłąw 7.
Kidacki Kamil 8.
Kmieć Paweł 9.
Kucab Hubert 10.
Kuna
Katarzyna 11.
Leszczyński
Michał 12.
Lew Martyna 13.
Olechowska
Anna 14.
Pięta Radosław 15.
Piątek
Klaudia
16.
Polak
Agnieszka 17.
Poprawa
Amadeusz 18.Rejment
Dominika 19.
Rybacki
Arkadiusz 20.
Szafrański
Bartłomiej 21.
Sztakowska
Karolina 22.
Szpyrka
Katarzyna 23.
Tomaka
Karolina 24.
Witkowska
Karolina 25.
Zdrada
Karolina 26. Żurawski Łukasz |
pon 8.00-14.00 wt 8.00-14.00 śr 8.00-14.00 czw 8.00-14.00 pt 8.00-14.00
pon 9.30-13.30 wt 12.00-16.00 śr 9.30-13.30 czw 9.30-13.30 pt 9.30-13.30 pon 13.00-18.00 wt 8.00-13.00 śr 13.00-18.00 czw 13.00-18.00 pt 8.00-13.00 środa 7.25-15.00 piątek 7.25-15.00 |